Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Polovni keramidi polumediteran vinicki

10 MKD

Shitet nga: Blagoja 02 Sht 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodavam polovni keramidi polumediteran vinicki koristeni okolu 5 godini.Okolu 800 parcinja plus kapaci.
Cena fiksna 10 den parce
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione