Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Прозори -Pvc

100 EUR

Shitet nga: Јасмина 03 Tet 22:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Се продаваат 3 прозори
едниот од нив е 2,3 метри широк и 1,7 метри висок
вториот е 1,75 метри широк и 1.7метри висок
третиот 120 метри широк и 48цм висок
при зимање на сите 3 следи попуст
Јасмина
078896964
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione