Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Balkonska vrata

Shitet nga: vladimir 23 Tet 09:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Plastika, termopan staklo, so kipanje, sirina 2 m, visina 2,25 m. so kosina na fiksen zastaklen del od desna strana.
dimenzii na krilo: 85sm na 2,20 plus 30sm na 2,20.
vladimir
071227582
Leaflet
Në fillim