Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

KERAMIDI LESKOVACKI

10 MKD

Shitet nga: zlatko 10 Shk 17:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodavam polovni keramidi (500 parcinja) proizvodstvo Srbija, Leskovac.Keramidite se vo dobra sostojba cvrsti,zdravi ,neizroneti .Modelot e kako na slikata.
Leaflet
Në fillim