Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Polovna gragja

0 MKD

Shitet nga: Владо 31 Mar 19:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Се продава половна граѓа (греди, керамиди, палети)
Информации секој ден по 16:00 часот
Цена по договор
Владо
078/853-382
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione