Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Koristeni keramidi

0 MKD

Shitet nga: Дуле 25 Maj 15:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Се продаваат 1400 користени керамиди.
Џена: 7 денари парче. Керамидите се сочувани и не пропуштаат вода.
Дуле
38976661989
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione