Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Pоdvizno SKELЕ i Konjopoi

0 MKD

Shitet nga: naum 16 Shk 18:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Iznajmuvam podvizno aluminiumsko skele so dimenzii na platforma 2x1.5 i visina 8m

Iznajmuvam konjopoi cwna od 150-300 den
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione