Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Bukov parket

10 EUR

Shitet nga: miso 29 Dhj 14:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
22x42x250/300/350 klasa S,R i RC
22x32x250/300/350
kolicina 400 m2
moze kompenzacija za usluga da se vgradat,i lakiraat priblizno 250m2 vo soodnos so cenata na usluga
Leaflet
Në fillim