Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Metalna ograda itno

0 MKD

Shitet nga: Simona 26 Maj 12:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodavam metalna ograda so dimenzii 0,95m × 0,86m =14 parcinja, vrata 2,10m×1,20m=1 peace I vrata 0,95m× 1,20=1 parce, balkonska ograda 1,20m×0,75=1 parce I ograda za skali 4,3m×0,65m=1 parce. Ograden prostor 16m i 3,10m za vrati.Cena po dogovor
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione