Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Veleski blokovi i giter tuli

Shitet nga: Борче 07 Maj 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Продавам 210 парчиња велешки блок 12 со димензии 40х25х12 и 700 парчиња гитер тули. Ниту блоковите ниту тулите воопшто не се употребувани.
Цена по договор.
Тел: 02/30-95-874 и 075/881-084
Борче
Борче
023095874
Në fillim