Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

KERAMIDA LIM TABLI NA ZALIHA

290 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Kobra-T 23 Sht 19:07 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Kobra-T
PLASTIFICIRAN LIM VO KOTURI 1klasa UVOZ I ZELEZARS 0 МКД
LIM KERAMIDA 290 МКД
PLASTIFICIRAN LIM PRVA KLASA PROMOCIJA 190 МКД
Pocinkuvan lim 1 klasa so cvet na ruza 180 МКД
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
Plastificiran lim forma keramida so cena od 290 den/m2 POKRIVNO-tabli na zaliha.

27 ГОДИНИ со ВАС!!!
Пластифициран лим - одлично решение за сите видови покриви. Изработка и на градежна лимарија од олуци, опшивки, ветер лајсни, слемиња, ували, иксни, снегобрани и др.

02/2700-801
075/220-289

POVELETE I POSETETE NE VO INDUSTRISKATA ZONA PINTIJA
YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=vm_LSU-LaiA
Facebook: https://www.facebook.com/kobra.lim/
Kobra-T
20 ГОДИНИ со ВАС!!! Пластифициран лим-одлично решение за сите видови покриви. Голема носивост, двојно укрутување, машинско ребровање, повеќе типови на профилација, должина по желба и избор на повеќе бои. Исклучиво ПРВА КЛАСА на лим. Изработка на градежна лимарија од олуци, опшивки, ветер лајсни, слемиња, ували, иксни, снегобрани и др.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Boris Trajkovski 119 Ind. Zona Pintija Tregoje në hartë
075220289
https://www.facebook.com/kobra.lim/

WEB STRANA

Kobra-T
075220289
Leaflet
Kobra-T
PLASTIFICIRAN LIM 190 МКД
POCINKOVAN LIM 170 МКД
Plastificiran lim so montaza 7 ЕУР
PLASTIFICIRAN LIM + GRATIS REBROVANJE 210 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione