Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

Keramida plastificiran lim

300 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Kobra-T 17 Dhj 12:47 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Kobra-T
Plastificiran lim AKCIJA do 21.07  t  kafen 180 МКД
LIM KERAMIDA 290 МКД
KERAMIDA LIM TABLI NA ZALIHA 290 МКД
PRVA KLASA PLASTIFICIRAN LIM AKCIJA 210 МКД
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
Plastificiran lim forma keramida so cena od 300 den/m2 POKRIVNO-tabli na zaliha.

27 ГОДИНИ со ВАС!!!
Пластифициран лим - одлично решение за сите видови покриви. Изработка и на градежна лимарија од олуци, опшивки, ветер лајсни, слемиња, ували, иксни, снегобрани и др.

02/2700-801
075/220-289

POVELETE I POSETETE NE VO INDUSTRISKATA ZONA PINTIJA
YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=vm_LSU-LaiA
Facebook: https://www.facebook.com/kobra.lim/
Kobra-T
20 ГОДИНИ со ВАС!!! Пластифициран лим-одлично решение за сите видови покриви. Голема носивост, двојно укрутување, машинско ребровање, повеќе типови на профилација, должина по желба и избор на повеќе бои. Исклучиво ПРВА КЛАСА на лим. Изработка на градежна лимарија од олуци, опшивки, ветер лајсни, слемиња, ували, иксни, снегобрани и др.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Boris Trajkovski 119 Ind. Zona Pintija Tregoje në hartë
075220289
https://www.facebook.com/kobra.lim/

http://kobra.com.mk/

Kobra-T
  Online
075220289
Leaflet
Kobra-T
PRVA KLASA PLASTIFICIRAN LIM AKCIJA 210 МКД
PRVA KLASA PLASTIFICIRAN LIM AKCIJA 210 МКД
PRVA KLASA PLASTIFICIRAN LIM MARTOVSKA AKCIJA 210 МКД
PLASTIFICIRAN LIM 190 МКД
Në fillim