Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Metalni podupiraci potpori

8 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Братинг Доо 09 Gush 10:40 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
Se prodavaat metalni podupiraci(potpori) za visina do 3.60 i so visina do 4.50 metri, so plakanje na f-ra.

Kolicina na lager

1. Podupiraci 3,60 Polovni (2000 parce)
2. Podupiraci 4,50 Polovni (600 parce)

NOVO ! ! !

Podupiraci 3,20 NOVI (1.500 parce)
Robata e vo Skopje na samiot vlez (Avtoservis)


Tags> podupiraci,potpori,подупирачи,потпори,метални, kravati, masni, stolbovi, oplata
Братинг Доо
Градењето е брз и ефикасен процес кога се работи со профисионален тим на експерти од областа на градежништвото и е еден од највозбудливите моменти во вашиот живот, но истовремено се смета и за едно од најголемите иритирачки искуства. Првиот чекор во реализацијата на Идејата е да се креира почетен дизајн со помош на искусен архитект, кој би бил подлога за изработка на комплетната проектна документација. Друштвото за градежништво „БРАТИНГ“ - Скопје е основано 2010 година , како наследник на семејната фирма основана далечната 1983 година . Долгогодишното работно искуство на раководниот стручен кадар со богатата референтна листа на изградени објекти е доказ за еснафско работење .
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Лазар Поп Трајков бр. 22 Tregoje në hartë
075356186
http://www.brating.com.mk/contact.html
Братинг Доо
075356186
Братинг Доо
Semejni kuki vo Bardovci 170 000 ЕУР
Doka H20 nosaci 7 ЕУР
Pocinkuvano Skele -
Gradezni podupiraci potpori 8 ЕУР
Në fillim