Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PLASTIFICIRAN LIM FORMA KERAMIDA-besplatna dostava

280 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Kobra-T 23 Maj 04:35 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Kobra-T
Plastificiran lim so montaza 7 ЕУР
PRVA KLASA PLASTIFICIRAN LIM AKCIJA 210 МКД
HORIZONTALNI OLUCI 90 МКД
Prednovogodisen popust plastificiran lim 1 klasa 200 МКД
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
Plastificiran lim forma keramida-AKCIJA- so cena od 280 den/m2 POKRIVNO-tabli na zaliha.

Izbor na povekje dolzini.
Lesno se naddavaat po dolzina i sirina (modularna gradba).

Besplatna dostava vo Skopje (gradsko podracje) so naracka nad 10.000 den.

OGRANICENI KOLICINI !!!

Naracaj preku internet:
www.kobashop.com.mk

02/2700-801
075/220-289
075/484-353
Kobra-T
20 ГОДИНИ со ВАС!!! Пластифициран лим-одлично решение за сите видови покриви. Голема носивост, двојно укрутување, машинско ребровање, повеќе типови на профилација, должина по желба и избор на повеќе бои. Исклучиво ПРВА КЛАСА на лим. Изработка на градежна лимарија од олуци, опшивки, ветер лајсни, слемиња, ували, иксни, снегобрани и др.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Boris Trajkovski 119 Ind. Zona Pintija Tregoje në hartë
075220289
https://www.facebook.com/kobra.lim/

internet prodavnica

Leaflet
Kobra-T
ZELEZARSKI PLASTIFICIRAN LIM 270 МКД
POCINKOVAN LIM MARTOVSKA AKCIJA 160 МКД
Plastificiran lim 200 МКД
PLASTIFICIRAN LIM JAPONSKI PLASTIFIKAT 160 МКД
Në fillim