Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PLASTIFICIRAN LIM VO KOTURI 1 KLASA ZELEZARSKI

54 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Kobra-T 07 Mar 09:12 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Kobra-T
PLASTIFICIRAN LIM + GRATIS REBROVANJE 210 МКД
AKCIJA Pocinkovan lim Ograniceni kolicini 160 МКД
PLASTIFICIRAN LIM ZELEZARSKI PRVA KLASA 260 МКД
LIM KERAMIDA TABLI NA LAGER 260 МКД
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
OGRANICENI KLICINI !!!!

Prodazba na plastificiran lim vo koturi 1 klasa Zelezarski lim
po cena od 54.5 den.+DDV


075/220-289
Kobra-T
Boris Trajkovski br. 119, Ind. Zona Pintija, Skopje
Kobra-T
20 ГОДИНИ со ВАС!!! Пластифициран лим-одлично решение за сите видови покриви. Голема носивост, двојно укрутување, машинско ребровање, повеќе типови на профилација, должина по желба и избор на повеќе бои. Исклучиво ПРВА КЛАСА на лим. Изработка на градежна лимарија од олуци, опшивки, ветер лајсни, слемиња, ували, иксни, снегобрани и др.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Boris Trajkovski 119 Ind. Zona Pintija Tregoje në hartë
075220289
https://www.facebook.com/kobra.lim/

KOBRA-T FACEBOOK

Kobra-T
075220289
Leaflet
Kobra-T
Pocinkuvan lim 1 klasa so cvet 180 МКД
KROVNI PANELI 5cm- 13.5evra 0 МКД
KERAMIDA LIM NA GOLEMO AKCIJA 260 МКД
POCINKOVAN LIM so PROMO ceni 160 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione