Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PLASTIFICIRAN LIM

200 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Kobra-T 17 Dhj 12:57 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
PLASTIFICIRAN LIM so vkluceno GRATIS REBROVANJE NA TRAPEZNITE PROFILACII (KT-15, KT-25, KT-35, lamperija) SO CENA OD 200den/m2 MATERIJAL.

OGRANICENI KOLICINI!

27 godini so Vas. Пластифициран лим - одлично решение за сите видови покриви. Голема носивост, двојно укрутување, машинско ребровање, повеќе типови на профилација, должина по желба и избор на повеќе бои. Изработка на градежна лимарија од олуци, опшивки, ветер лајсни, слемиња, ували, иксни, снегобрани и др.
Odlicno resenie za sekoj pokriv!
075/220-289 02/2700-801
POVELETE POSETETE NE VO INDUSTRISKA ZONA PINTIJA, SKOPJE.

YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=vm_LSU-LaiA

Facebook: https://www.facebook.com/kobra.lim/
Kobra-T
20 ГОДИНИ со ВАС!!! Пластифициран лим-одлично решение за сите видови покриви. Голема носивост, двојно укрутување, машинско ребровање, повеќе типови на профилација, должина по желба и избор на повеќе бои. Исклучиво ПРВА КЛАСА на лим. Изработка на градежна лимарија од олуци, опшивки, ветер лајсни, слемиња, ували, иксни, снегобрани и др.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Boris Trajkovski 119 Ind. Zona Pintija Tregoje në hartë
075220289
https://www.facebook.com/kobra.lim/

www.kobra.com.mk

Leaflet
Kobra-T
Plastificiran lim so montaza 7 EUR
LIM KERAMIDA 260 MKD
PRVA KLASA PLASTIFICIRAN LIM AKCIJA 210 MKD
LIM KERAMIDA AKCIJA vo AVGUST 290 MKD
Në fillim