Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

POCINKOVAN LIM MAJSKA AKCIJA

160 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Kobra-T 03 Qer 00:09 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
AKCIJA DO 31 MAJ !!!!!
POCINKOVAN LIM so vkluceno GRATIS REBROVANJE NA TRAPEZNI PROFILACII SO CENA OD 160 den/m2 MATERIJAL.

OGRANICENI KOLICINI!
Kobra-T
20 ГОДИНИ со ВАС!!! Пластифициран лим-одлично решение за сите видови покриви. Голема носивост, двојно укрутување, машинско ребровање, повеќе типови на профилација, должина по желба и избор на повеќе бои. Исклучиво ПРВА КЛАСА на лим. Изработка на градежна лимарија од олуци, опшивки, ветер лајсни, слемиња, ували, иксни, снегобрани и др.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Boris Trajkovski 119 Ind. Zona Pintija Tregoje në hartë
075220289
https://www.facebook.com/kobra.lim/

www.kobra.com.mk

Kobra-T
075220289
Leaflet
Kobra-T
AKCIJA Plastificiran lim forma KERAMIDA 280 MKD
Plastificiran lim 220 MKD
PLASTIFICIRAN LIM PRVA KLASA PROMOCIJA 170 MKD
PLASTIFICIRAN LIM 180 MKD
Në fillim