Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

Popust keramida pokrivno

290 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Kobra-T 30 Dhj 14:15 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Kobra-T
LIM KERAMIDA TABLI NA LAGER 260 МКД
KERAMIDA LIM NA GOLEMO AKCIJA 260 МКД
LIM KERAMIDA AKCIJA 300 МКД
LIM KERAMIDA   JANUARSKI POPUST 270 МКД
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
Prednovogodisen popust!!!

Plastificiran lim keramida cena OD 290 den/m2 POKRIVNO.

24 ГОДИНИ со ВАС!!!
Пластифициран лим - одлично решение за сите видови покриви. Повеќе типови на профилација, должина по желба и избор на повеќе бои.Изработка и на градежна лимарија од олуци, опшивки, ветер лајсни, слемиња, ували, иксни, снегобрани и др.
02/2700-801
075/220-289
POVELETE I POSETETE NE VO INDUSTRISKATA ZONA PINTIJA

YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=vm_LSU-LaiA
Kobra-T
20 ГОДИНИ со ВАС!!! Пластифициран лим-одлично решение за сите видови покриви. Голема носивост, двојно укрутување, машинско ребровање, повеќе типови на профилација, должина по желба и избор на повеќе бои. Исклучиво ПРВА КЛАСА на лим. Изработка на градежна лимарија од олуци, опшивки, ветер лајсни, слемиња, ували, иксни, снегобрани и др.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Boris Trajkovski 119 Ind. Zona Pintija Tregoje në hartë
075220289
https://www.facebook.com/kobra.lim/

KOBRA-T FACEBOOK

Kobra-T
  Online
02 2700801---075220289
Leaflet
Kobra-T
PRVA KLASA PLASTIFICIRAN LIM AKCIJA 210 МКД
Plastificiran lim so montaza 450 МКД
AKCIJA PLASTIFICIRAN LIM 170 МКД
PLASTIFICIRAN LIM JANUARSKI POPUST 190 МКД
Në fillim