Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Prednovogodisen popust plastificiran lim 1 klasa

200 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Kobra-T 12 Dhj 14:29 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
Prednovogodisen popust!!!

PRVA KLASA PLASTIFICIRAN LIM
CENA OD 200 DEN/M2 MATERIJAL SO VKLUCENO REBROVANJE.

IZRABOTKA I NA OLUCI, OPSIVKI, SLEMINJA...

OGRANICENI KOLICINI.

24 godini so Vas.

Пластифициран лим - одлично решение за сите видови покриви. Голема носивост, двојно укрутување, машинско ребровање, повеќе типови на профилација, должина по желба и избор на повеќе бои. Изработка на градежна лимарија од олуци, опшивки, ветер лајсни, слемиња, ували, иксни, снегобрани и др.

Odlicno resenie za sekoj pokriv!

075/220-289
02/2700-801
POVELETE POSETETE NE VO INDUSTRISKA ZONA PINTIJA, SKOPJE.

YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=vm_LSU-LaiA
Kobra-T
20 ГОДИНИ со ВАС!!! Пластифициран лим-одлично решение за сите видови покриви. Голема носивост, двојно укрутување, машинско ребровање, повеќе типови на профилација, должина по желба и избор на повеќе бои. Исклучиво ПРВА КЛАСА на лим. Изработка на градежна лимарија од олуци, опшивки, ветер лајсни, слемиња, ували, иксни, снегобрани и др.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Boris Trajkovski 119 Ind. Zona Pintija Tregoje në hartë
075220289
https://www.facebook.com/kobra.lim/

KOBRA-T FACEBOOK

Leaflet
Kobra-T
KERAMIDA LIM EKSTRA CENA NA m2 POKRIVNO 290 МКД
LIM KERAMIDA 270 МКД
ZELEZARSKI LIM 1 KLASA 270 МКД
Plastificiran lim ograniceni kolicini 160 МКД
Në fillim