Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Koristeni vrati

150 EUR

200 EUR

Shitet nga: Kosta 18 Jan 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Se prodavaat 1 vlezna i 5 vnatresni dvojnosperovani, koristeni, dobro odrzuvani vrati, krila i kasi, od trosoben stan
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione