Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PRVA KLASA PLASTIFICIRAN LIM MARTOVSKA AKCIJA

210 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Kobra-T 06 Mar 14:50 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Kobra-T
Plastificiran lim forma KERAMIDA-TABLI OD LAGER 280 МКД
KERAMIDA LIM TABLI NA ZALIHA 290 МКД
Plastificiran lim so montaza 7 ЕУР
AKCIJA Plastificiran lim forma KERAMIDA 280 МКД
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
MARTOVSKA AKCIJA
PRVA KLASA PLASTIFICIRAN LIM
CENA OD 210 DEN/M2 MATERIJAL SO VKLUCENO REBROVANJE.

IZRABOTKA I NA OLUCI, OPSIVKI, SLEMINJA...

OGRANICENI KOLICINI.

075/220-289
075/484-353
02/2700-801
POVELETE POSETETE NE VO INDUSTRISKA ZONA PINTIJA, SKOPJE.
Kobra-T
20 ГОДИНИ со ВАС!!! Пластифициран лим-одлично решение за сите видови покриви. Голема носивост, двојно укрутување, машинско ребровање, повеќе типови на профилација, должина по желба и избор на повеќе бои. Исклучиво ПРВА КЛАСА на лим. Изработка на градежна лимарија од олуци, опшивки, ветер лајсни, слемиња, ували, иксни, снегобрани и др.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Boris Trajkovski 119 Ind. Zona Pintija Tregoje në hartë
075220289
https://www.facebook.com/kobra.lim/

https://www.facebook.com/kobra.lim?fref=ts

Leaflet
Kobra-T
PLASTIFICIRAN LIM 190 МКД
PRVA KLASA PLASTIFICIRAN LIM AKCIJA 210 МКД
Plastificiran lim so montaza 7 ЕУР
Plastificiran lim so montaza 450 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione