Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

STIROPOR FASADI

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: PROEKTANT DOOEL SKOPJE 08 Mar 16:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
PROEKTANT DOOEL OD SKOPJE RABOTI STIROPOR FASADI I ABRIP SO NAS MATERIAL VI NUDI DOBRI CENI I KFALITET SEKOGAS NIE SME SO VAS POVELETE I POBARAJTENE VO NAS TEL 071640985 KFALITETOT E BITEN A ZBOROVI PO MALKU VE CEKAME
PROEKTANT DOOEL SKOPJE
071640985
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione