Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

TERMO FASADI DEMIT STIROPOL ABRIB

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Livran 11 Maj 19:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup

Termo fasada so 5cm 17 kgr stiropor komplet 5eur po m2 samo materijal
Termo fasada so 8cm stiropor komplet 7eur po m2 samo materijal
Stiropor 5cm na termopor samo za 130 den po m2
Stiropor 5cm 20 kgr na usjepor samo za 155 den po m2
Lepak na stirokol 25kgr 205 den siv
Lepak na pofix stirokol 25kgr 230 den bel
Abrib na pofix 25kgr 300den bel
KOMPLET MATERIJAL I RABOTNA RAKA 12 EUR PO M2 SO 5cm STIROPOR!!!

knauf 12.5 104den m2
knauf 9.5 100den m2
ursa 50mm 52 den m2
knaef rok 50mm 95den m2 i mn dr materijali so obezbeden prevoz i istovar so kran
stiropol 5cm 20kgr 165den na usjepor
stiropol 5cm F samo 130den na termopor
stiropol 5cm 20kgr 160den na termopor
lepilo 25kgr 260 den siv
grund lepilo 280 den bel
abrib 25 kgr 320 den bel
mreza 145gr 22 m2
lajsna so mreza 37den
tipla 3.5 den
bekament wdvs 300den
bekament base 260den
jub lepak 305den
izolacija plus
site vidovi gradezen materijal(blok,keramidi,cement,usjemal,daski,gredi,zelezo,cigli,monti,fertgredi,tervol,armaturni mrezi,sajki,zica i dr)
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione