Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

TERMO FASADI

Shpallja e kompanisë Shitet nga: PROECTANT DOOEL-SKOPJE 10 Shk 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
PROECTANT DOOELL OD SKOPJE RABOTI SO STIROPOR FASADI TERMO FASADI I ABRIP SO NAS MATERIAL NASE SKELE MOZE I I SO VAS MATERIAL NUDIME DOBRI CENI I KFALITET SO KOI MATERIAL KE ODLUCITE TOA KE VIA DONESEME DO VASIOT DOM KONTAKT -TEL-071-640-985- PROECTANT DOOEL E SEKOGAS SO VAS VI BLAGODARIME OD NAPRET VIE KE ODLUCITE
PROECTANT DOOEL-SKOPJE
071640985
Leaflet
Në fillim