Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

ZELEZARSKI LIM-1 klasa- besplatna dostava

270 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Kobra-T 23 Maj 04:45 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Kobra-T
LIM KERAMIDA TABLI NA LAGER 260 МКД
PLASTIFICIRAN LIM JAPONSKI PLASTIFIKAT 180 МКД
PRVA KLASA PLASTIFICIRAN LIM MARTOVSKA AKCIJA 210 МКД
PLASTIFICIRAN LIM LAMPERIJA JAPONSKI PLASTIFIKAT 170 МКД
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
ZELEZARSKI PLASTIFICIRAN LIM 1 KLASA so vkluceno GRATIS REBROVANJE NA TRAPEZNITE PROFILACII (KT-15, KT-25, KT-35, lamperija) SO CENA OD 270 DEN/M2 RAMEN MATERIJAL.

OGRANICENI KOLICINI!

Besplatna dostava vo Skopje (gradsko podracje) so naracka nad 10.000 den.
OGRANICENI KOLICINI !!!

Naracaj preku internet:
www.kobrashop.com.mk

YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=vm_LSU-LaiA

Facebook: https://www.facebook.com/kobra.lim/
Kobra-T
20 ГОДИНИ со ВАС!!! Пластифициран лим-одлично решение за сите видови покриви. Голема носивост, двојно укрутување, машинско ребровање, повеќе типови на профилација, должина по желба и избор на повеќе бои. Исклучиво ПРВА КЛАСА на лим. Изработка на градежна лимарија од олуци, опшивки, ветер лајсни, слемиња, ували, иксни, снегобрани и др.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Boris Trajkovski 119 Ind. Zona Pintija Tregoje në hartë
075220289
https://www.facebook.com/kobra.lim/

internet prodavnica

Kobra-T
  Online
075220289
Leaflet
Kobra-T
PLASTIFICIRAN LIM VO KOTURI 1 KLASA ZELEZARSKI 56 МКД
Plastificiran lim so montaza 7 ЕУР
PLASTIFICIRAN LIM VO KOTURI 1 KLASA ZELEZARSKI 58 МКД
AKCIJA Plastificiran lim forma KERAMIDA 280 МКД
Në fillim