Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

T.straf Zabici za skele Kajli za selovanje i dr

25 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Primat Stip, Lazo Jordanov 26 Nën 14:53 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Primat Stip,  Lazo Jordanov
Trkalca Fi 80-200 novi vrtlivi-stabilni lieni i dr 888 МКД
Zabici za skele so straf Atest Kajli Stegi Stojki 200 МКД
Izrabotuvame Alati za LIM GUMA PVC i po potreba 199 ЕУР
Proizvodstvo NOVI kajli zapki stegi spojki alati 65 МКД
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shtip
Наше Лично Производство и Продажба и Достава Веднаш...

1. ПРОИЗВОДИ ЗА ГРАДЕЖНИШТВО
Жабици за скеле стабилни и вртливи, со и без Т-штрафови
Кајли за шеловање на оплати,
Натезни глави за во градежништвото,
Продолжетоци за скеле,
Коцки(калупи) за испитување на бетон.

2. ТРКАЛА
Tерeтни транспортни од Ф70-Ф200 стабилни и вртливи, со кочница и без кочница, со разна носивост, пластични, метални, лиени и гумирани, со лагер еден или два и по желба во зависност од вашите потреби и тежина која ќе ви одговара. Тркалца кои не оставаат трага на подот излиени од специјална гума, наменети за болници, угостителски објекти итн.

3. КОЛИЧКИ
За транспорт на материјал со разна носивост,
Угостителски за послужување храна на гости,
Колички за индустриски хали,
Штендери за конфекции.

4. АЛАТИ
Изработка на сите видови за лиење гума и пластика,
Штанцување и извлекување на лим со различна дебелина,
Ковање и пресување на метал.

5. УСЛУГА
Изработка на сите врсти на производи од гума и метал, према доставен цртеж или примерок.
Валци за транпортни траки-ленти за рударство и индустрија, секакви и др.

*Примат Дооел Штип* Ул Верациривири бр.20 Штип
Дипл.маш.инг.Лазар Јорданов 070 210776 тел.фах.032 380375
[email protected]

цени по договор во зависност од количините на големо и мало
начин на плаќање модел и достава.....
.. производи како на сликите...
.. побарајте не.....за се има договор..
.. 24 години Македонски Производи..
Primat Stip, Lazo Jordanov
.....Наше Лично Производство и Продажба Достава Веднаш... 1. ПРОИЗВОДИ ЗА ГРАДЕЖНИШТВО Жабици за скеле стабилни и вртливи,со Т-штраф и без Т-штраф, Кајли за шеловање на оплати, Натезни глави за во градежништвото, Продолжетоци - наставци за скеле, Коцки(калупи) за испитување на бетон. 2. АЛАТИ Изработка на сите видови за лиење гума и пластика, Штанцување и извлекување на лим со различна дебелина, Ковање и пресување на метал. 3.КОЛИЧКИ За транспорт на материјал со разна носивост, Угостителски за послужување храна на гости, Колички за индустриски хали, Штендери за конфекции. 4. ТРКАЛА Tерeтни транспортни од Ф70-Ф200 стабилни и вртливи, со кочница и без кочница, со разна носивост, пластични, метални, лиени и гумирани, со лагер еден или два и по желба во зависност од вашите потреби и тежина која ќе ви одговара. Тркалца кои не оставаат трага на подот излиени од специјална гума, наменети за болници, угостителски објекти итн. 5. УСЛУГА Изработка на сите врсти на производи од гума и метал, према доставен цртеж или примерок. Валци за транспортни траки - ленти за рударство и индустрија секакви и др. *Примат Дооел Штип* Ул Верациривири бр.20 Штип Дипл.маш.инг.Лазар Јорданов 070 210776 тел.фах.032 380375 [email protected] ..цени по договор на големо и мало начин на плаќање модел и достава.....по договор.. ...Производството е како на сликите......... ...побарајте не .. за се има договор.. ...25 година македонски производи...
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Ul. Veraciriviri br. 20. Stip Tregoje në hartë
070210776 , 032 380375
Primat Stip, Lazo Jordanov
070 210 776 , 032 380 375
Leaflet
Primat Stip,  Lazo Jordanov
Proizvodstvo i dostava vednas Kajli Zabici Stegi 65 МКД
Straf  Zabica za skele komplet Kajli Trkala Alati 200 МКД
Zabici za fasadno skele Vrtlivi Stabilni Kajli nov 4 ЕУР
Zabici za skele stegi spojki kajli nova oprema dr 195 МКД
Në fillim