Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Nosač H Profil ili I profil i ŠPER PLOČE

0 EUR

Shitet nga: Venhar 16 Qer 09:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tetovë
slovenski proizvod Nosac H20
dimenzije:1,80-1,95-2,45-2,65-,2,90-,3,30-3,60-3,90-4,90-5,90 m
širin visina 200mm
ŠPER PLOČE
1M,1,5M,2M,2,5M,3M
DEBLJINA:21MM,27MM
ŠIRINA:300MM-350MM-400MM-500MM
Leaflet
Në fillim