Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Се продаваат антиквитети

0 EUR

Shitet nga: Jule 30 Korr 17:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Антиквитетите се стари повеќе од сто години. Шарените сандаци се 350€. Кафеавиот сандак е 300€. Машината - Сингерица е 250€.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione