Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Pvc-lesnina

50 EUR

Shitet nga: Zaim 04 Dhj 17:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Dibrë
Продавам еден pvc прозор со термопан стакло 100х140 см.и една собна словенска врата 80х200 см.комплет крило+каса цена 50€ по парче
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione