Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Vlezna vrata

300 EUR

Shitet nga: Zaim 17 Dhj 20:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Dibrë
Mnogu socuvana vlezna aluminiumska vrata 140x250 cm.so italijanska sigurnosna brava so tri klucenja i rosfai kvaka
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione