Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Vrati i prozorci

Shitet nga: Владимир 01 Pri 15:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
-Врата со каса во одлична состојба,ниту еднаш употребена со димензии 2.10х1.07

Двокрилен прозорец со каса во одлична состојба со димензии 1.40х1.40

Прозорец со ролетна исто така во одлична состојба со димензии 80х90-

Прозорец со ролетна со димензии 87х79

Врата внатрешна без каса во одлична состојба со димензии 65х2

Две врати внатрешни без каса во многу добра состојба со димензии 85х2

Цена по договор
Владимир
075510236
Në fillim