Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Avtomatizirani lizgacki vrati na senzor

0 MKD

Shitet nga: Rego 18 Nën 16:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
6 vrati po 1.6 m otvor 2 krila po 80 cm
5 vrati po 1.8 m otvor 2 krila po 90 cm

Se prodavat staklo/aluminiumski portal so avtomatizirani lizgacki vrati, komplet so mehanizam, senzori i dalecinski upravuvacmi.
Vratite se vo ispravna sostojba.

Moze i zamena so vozilo.

Cena po dogovor.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione