Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Avtomatizirani lizgacki vrati

0 MKD

Shitet nga: Rego 19 Nën 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
6 vrati po 1.6 m, otvor 2 krila po 80 cm
5 vrati po 1.8 m, otvor 2 krila po 90 cm

Se prodavat staklo/aluminiumski portal so avtomatizirani lizgacki vrati, komplet so mehanizmi, senzori i dalečinski upravuvači.
Vratite se vo odlično, ispravna sostojba.

Cena po dogovor / moze zamena i so vozilo.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione