Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Prozor i vrata

120 EUR

Shitet nga: Zoran 08 Mar 20:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodavam drven dvokrilen prozor 120x120 so dvojno vakum staklo nekoristen = 120 eur i vlezna vrata dvokrilna 205x135 = 160 eur ne se fiksni cenite.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione