Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Polovni vnatresni vrati

2 500 MKD

3 000 MKD

Shitet nga: jt 23 Nën 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ohër
Prodavam dve polovni vrati beli 75 sm edna leva edna desna od koi desnata e malku ostetena od vnatresnata strana kako i kasata. Cena za dvete 2500 denari.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione