Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

ALUMINIUMSKI I PVC PROZORCI I VRATI

0 EUR

Shitet nga: VRATI 31 Gush 20:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
SE PRODAVAAT:
1.ALUMINIUMSKI PROZOR SO DIMENZII 720х1395mm;800х1300мм
2.EDNOKRILINI PVC PROZORI SO DIMENZII: 800х1400mm; 900х1330мм;1000х1400mm;945х1225;800х1400mm;650х650mm;700х1150
3.DVOKRILNI PVC PROZORI SO DIMENZII:1700х1350mm;1600х1390mm;1700х1350mm
4.TROKRILEN PVC PROZOR SO DIMENZII 2390х1370mm
5.BALKONSKI VRATI SO DIMENZII:850х2095mm;790х2090mm

CENA POVOLNA, PO DOGOVOR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione