Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Vrata Harmonika

2 000 MKD

Shitet nga: Momcilo 03 Shk 19:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Se prodava vrata harmonika,visoka 2,40 metri a siroka 2 metri. Cena 2000 mkd
Momcilo
070488031
Leaflet
Në fillim