Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

EKONOMICNO KORISNO NOVO SOLARNI LED SVETLA

660 MKD

Shitet nga: Villa Relax 05 Sht 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Namalete gi vasite mesecni davacki...i navistina zastedete...
Odlicno za dvorovi,vikendici,placevi itn..
Nema STRUJA I KABLI..ednostavno i korisno..
Mnogu lesni za montaza ,Led svetlata imaat dolg zivot i avtomatski se palat i gasat.Imaat 30 led svetla so vgraden MOTION SENZOR koj reagira na dvizenje.
Jacina 5 w
Villa Relax
078943294
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione