Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Set od 3 svetilki

1 500 MKD

Shitet nga: Давид Стаменов 18 Qer 22:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Се продаваат заедно.
Цената е за сите 3 светилки.
Сет од 3 светилки (лустер и 2 ѕидни светилки)
Давид Стаменов
076404964
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione