Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Drveni prozorci i vrati POVOLNO

100 EUR

Shitet nga: Vesna 12 Nën 10:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Се продаваат одлично сочувани:
-надворешна врата со брава и 3 клуча за истата;
-балконска врата;
-3 прозорци со рамка.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione