Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Komarnici Roletni balkon staklo tendi

1 100 MKD

Shitet nga: Bilent 20 Qer 08:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Se vrsi izrabotka i montaza na:
Rolo komarnici, Plise komarnici, Roletni, Zatvara na balkoni, klizen sistem, Pergola, Tendi, PVC i Aluminiumski prozori i vrati.
Kontakt.070 353 584
Në fillim