Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Prozori

Shitet nga: Aleksandar 11 Mar 23:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Prodavam prozori - 2 komada
sirina- 1500 mm
visina- 1170 mm
komplet so roletni i mreza protiv insekti
Prozorite se zdravi nema nikade trulo
Aleksandar
070700363
Leaflet
Në fillim