Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Sobna vrata

2 500 MKD

Shitet nga: Aleksandar 15 Sht 19:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Se prodava sobna vrata, vo odlicna sostojba, bela boja, so dimenzija 90/200, so cetiri otvori (prozorcinja) za staklo, a momentalno e so pleksiglas.
Aleksandar
070220251
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione