Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Sobni vrati

18 000 MKD

Shitet nga: joco 21 Maj 09:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Собни врати комплет 4 * 2500
Венецијар 5 * 1000
Блиндер врата 1 * 6000
Тепих 1 * 500
Вц шоља + казанче 1 * 1500
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione