Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Dvodelna harmonika vrata

0 MKD

Shitet nga: Zoran Stankovski 18 Shk 12:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Се продава дводелна хармоника врата за преградување на ѕидови.

ширина 270cm
висина 210cm

вратата е демонтирана, спакувана и е во одлична состојба.

цена по договор.
- сликата е преземена од друго место не е истата врата.
- вратата не е PVC
Zoran Stankovski
072269528 / 077771240
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione