Sobna vrata

Shitet nga: Goran 27 Jan 00:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 320 MKD / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 000 MKD

Komuna: Kisella Voda, Shkup
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Se prodava sobna masivna vrata so kvaka, bez kasa, samo krilo, bidejki kasata e metalna i ne se vadi.
boja cresa, vo dobra sostojba.
dimenzii: cca 200*80cm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim