Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

NOVI SIGURNOSNI VRATI PLAKJANJE NA RATI

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: MAXIMA Сигурносни Врати 14 Korr 13:46 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
MAXIMA Сигурносни Врати
02/3082-277
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
SE PRODAVAAT NOVI SIGURNOSNI BLINDIRANI VRATI OD VRVEN KVALITET PO PRISTOJNA CENA.

VRATITE SE IZRABOTENI OD CELIK I DRVO SO IZOLACIJA.

BRAVA OD VRVEN KVALITET. SEKOJA VRATA IMA DVE BRAVI.

VRATITE SE PRODAVAAT NA MALO I NA GOLEMO

PLAKJANJE NA RATI SO KREDITNI KARTICKI.

PLAKJANJE NA RATI PREKU IUTE CREDIT DO 18 MESECI.

MAXIMA - SIGURNOSNI VRATI

Kacanicki pat br. 258 - Vizbegovo pozadi benzinska Aktiva

02/3082-277
[email protected]
MAXIMA Сигурносни Врати
Сигурносни блиндор врати од турски производител ''Tepe Safe''. Врвен квалитет по пристапни цени. Tel: 02/3082-277 E-mail: [email protected]
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Качанички Пат бр. 258 Инд. Зона Визбегово Tregoje në hartë
02/3082-277
MAXIMA Сигурносни Врати
02/3082-277
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione