Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

2 paravani 100x80

10 EUR

Shitet nga: ***** 06 Pri 16:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Nekoristeni, 2 novi paravani polukruzni so dimenzii 100x80cm.
Leaflet
Në fillim