Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Vitrina za vo kupatilo

499 EUR

Shitet nga: Avdi 27 Nën 19:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Se prodava vitrina mediapan za vo banjo uvezena od svajcarija.vitrinata e novo kako vo slikata.moze so ceshmi ili bez cesmi.istite isto taka se svajcarski.cenata vo oglasot e so cesmi.
Leaflet
Në fillim