Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Novo WC vgradno kazance Japar dupli Drveni prozor

0 MKD

Shitet nga: saso 07 Mar 11:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodavam novo neupotrebuvano vgradno WC kazance Japar po povolna cena, prodavam i dva dupli drveni prozori 1,70m x 1,35m po cena od 1000 denari i vtoriot 1,0m x 1,0m po cena od 700 denari
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione